CL2-F60-12R
Productnummer DigiKey
4761-CL2-F60-12R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
CL2-F60-12R
Beschrijving
LINE FILTER 250VAC/VDC 6A CHASS
Gedetailleerde beschrijving
Enkele fase EMC/EMI Lijnfilter 6 A 250VAC 50 ~ 60Hz Enkel stadium Snelkoppeling
Categorie
Spanning - nominaal AC
250V
Stroom
6 A
Serie
Frequentie - bedrijf
50 ~ 60Hz
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Spanning - nominaal DC
250V