IR3-N10CDH
Productnummer DigiKey
4761-IR3-N10CDH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
IR3-N10CDH
Beschrijving
LINE FLTR 250VAC/VDC 10A PANEL
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enkele fase EMC/EMI Lijnfilter 10 A 250VAC 50 ~ 60Hz Enkel stadium IEC 320-C14, snelkoppeling
Categorie
Spanning - nominaal AC
250V
Fabrikant
DIT
Stroom
10 A
Serie
Frequentie - bedrijf
50 ~ 60Hz
Verpakking
Box
Toepassingen
Medisch
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CSA, ENEC, UR, VDE
Type filter
Enkele fase
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Configuratie
Enkel stadium
Type montage
Paneelmontage
Spanning - nominaal DC
250V