TBA-10B443A
Productnummer DigiKey
4761-TBA-10B443A-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TBA-10B443A
Beschrijving
LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Standaard levertijd fabrikant
40 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Enkele fase EMC/EMI Lijnfilter 10 A 250VAC 50 ~ 60Hz Enkel stadium Klemmenblok
Categorie
Spanning - nominaal AC
250V
Fabrikant
DIT
Stroom
10 A
Serie
Frequentie - bedrijf
50 ~ 60Hz
Verpakking
Box
Toepassingen
General Purpose
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CE, CQC, CSA, ENEC, SEMKO
Type filter
Enkele fase
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Configuratie
Enkel stadium
Type montage
Chassismontage
Spanning - nominaal DC
250V