100SP4T7B13M2QEH
Productnummer DigiKey
100SP4T7B13M2QEH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
100SP4T7B13M2QEH
Beschrijving
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wipschakelaars SPDT Paneelmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
100SP4T7B13M2QEH Modellen
Categorie
Type actuator
Standaard rond
Fabr.
Lengte actuator
13,00mm
Serie
Verlichting
Niet-verlicht
Verpakking
Tray
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 11,91mm dia
Type montage
Paneelmontage
Busschroefdraad
15/32-32
Circuit
Functies
Met epoxyhars afgedichte aansluitklemmen
Schakelfunctie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
5A (AC/DC)
Materiaal actuator
Messing, verchroomd
Nominale spanning - AC
120 V
Elektrische levensduur
40.000 cycli
Nominale spanning - DC
28 V