200AWMDP1T2A1M61KQE
Productnummer DigiKey
141-200AWMDP1T2A1M61KQE-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
200AWMDP1T2A1M61KQE
Beschrijving
SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Wipschakelaars DPDT Doorgaand gat, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
200AWMDP1T2A1M61KQE Modellen
Categorie
Type actuator
Standaard rond
Fabr.
Lengte actuator
6,10mm
Serie
Verlichting
Niet-verlicht
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
PC-pen
Status onderdeel
Actief
Busschroefdraad
Zonder schroefdraad
Type montage
Doorgaand gat, rechte hoek
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Circuit
Functies
Met epoxyhars afgedichte aansluitklemmen
Schakelfunctie
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 85°C
Nominale stroom (A)
3A (AC/DC)
Materiaal actuator
Messing, verchroomd
Nominale spanning - AC
120 V
Elektrische levensduur
50.000 cycli
Nominale spanning - DC
28 V