800AC2REDCAP
Productnummer DigiKey
800AC2REDCAP-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
800AC2REDCAP
Beschrijving
CAP PUSHBUTTON ROUND RED
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Rond Drukknop Schakeldop Rood Kliksysteem
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
800AC2REDCAP Modellen
Categorie
Kleur
Rood
Fabrikant
E-Switch
Verlichting
Niet-verlicht
Serie
Voor gebruik met/gerelateerde producten
800A-serie
Verpakking
Bulk
Type montage
Kliksysteem
Status onderdeel
Actief
Grootte
7,45mm dia x 3,50mm H