GS4.70F130QP
GS4.70F130QP
Additional Requirements for Selecting a Switch
GS4.70F130QP
Productnummer DigiKey
EG2517-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
GS4.70F130QP
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Bovenaangedreven Through-hole
Categorie
Oriëntatie actuator
Bovenaangedreven
Fabr.
Stijl aansluiting
PC-pen
Serie
Omtrek
7,20mm x 7,20mm
Verpakking
Bulk
Verlichting
Niet-verlicht
Status onderdeel
Actief
Bedieningskracht
130gf
Circuit
SPST-NO
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 80°C
Schakelfunctie
Off-Mom
Materiaal actuator
Vloeibaar-kristallijn copolyester (LCP)
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 50 VDC
Travel schakelaar
0,30mm
Type actuator
Standard
Mechanische levensduur
400.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
4,70mm