Afbeelding van PV3SWC2H011G is niet beschikbaar
PV3SWC2H011G
Productnummer DigiKey
141-PV3SWC2H011G-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PV3SWC2H011G
Beschrijving
SWITCH PB DPDT 2A 48V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars DPDT Antivandalisme Paneelmontage, voorkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PV3SWC2H011G Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
48 V
Fabr.
Type actuator
Rond, knop, volledig afgeschermd
Serie
Kleur - actuator/dop
Zwart
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Soldeersel, snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Status onderdeel
Actief
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Type montage
Paneelmontage, voorkant
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 16,00mm dia
Type
Antivandalisme
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 55°C
Circuit
Mechanische levensduur
200.000 cycli
Schakelfunctie
On-Mom
Elektrische levensduur
50.000 cycli
Nominale stroom (A)
2A (DC)