PV4F2Y011-331
Productnummer DigiKey
EG5240-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PV4F2Y011-331
Beschrijving
SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars DPST-NO/NC Antivandalisme, verlicht Paneelmontage, voorkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PV4F2Y011-331 Modellen
Categorie
Markering actuator
Geen markering
Fabr.
Kleur - actuator/dop
Zwart
Serie
Type, kleur verlichting
Led, groen
Verpakking
Bulk
Spanning verlichting (nominaal)
2,8 VDC
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Soldeersel, snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Type montage
Paneelmontage, voorkant
Bescherming tegen binnendringen
IP65 - stofdicht, waterbestendig
Type
Antivandalisme, verlicht
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 19,00mm dia
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 55°C
Schakelfunctie
On-Mom, Off-Mom
Mechanische levensduur
1000000 cycli
Nominale stroom (A)
2A (DC)
Elektrische levensduur
50.000 cycli
Nominale spanning - DC
24 V