Afbeelding van PVB3F2B011G301 is niet beschikbaar
PVB3F2B011G301
Productnummer DigiKey
141-PVB3F2B011G301-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVB3F2B011G301
Beschrijving
SWITCHES
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Drukknopschakelaars SPDT Antivandalisme, verlicht Paneelmontage, voorkant
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PVB3F2B011G301 Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
24 V
Fabr.
Type actuator
Rond, knop, glad
Serie
Kleur - actuator/dop
Zwart
Verpakking
Bulk
Type, kleur verlichting
Led, wit
Status onderdeel
Actief
Spanning verlichting (nominaal)
2,8 VDC
Type montage
Paneelmontage, voorkant
Stijl aansluiting
Soldeersel, snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
Type
Antivandalisme, verlicht
Bescherming tegen binnendringen
IP65 - stofdicht, waterbestendig
Circuit
Afmetingen paneeluitsparing
Circulair - 16,00mm dia
Schakelfunctie
On-Mom
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 55°C
Nominale stroom (A)
500mA (AC), 2A (DC)
Mechanische levensduur
1000000 cycli
Nominale spanning - AC
220 V