PVL14FWS16
PVL14FWS16
PVL14FWS16
Productnummer DigiKey
141-PVL14FWS16-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVL14FWS16
Beschrijving
LED PNL IND 8MM WIRE LEADS
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led Paneelindicator 110V 2mA ~ 20mA Draadkabels - 5,9" (150,00mm)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
PVL14FWS16 Modellen
Categorie
Spanning
110V
Fabrikant
E-Switch
Stroom
2mA ~ 20mA
Serie
Vorm paneeluitsparing
Rond
Verpakking
Bulk
Afmetingen paneeluitsparing
0,551" (14,00mm)
Status onderdeel
Actief
Grootte lens
8,00mm dia
Type
Led
Stijl lens
Rond met platte top
Kleur lens
Rood
Stijl aansluiting
Draadkabels - 5,9" (150,00mm)