PVL16FLS11
PVL16FLS11
How Many Poles do you need?
PVL16FLS11
Productnummer DigiKey
EG5379-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PVL16FLS11
Beschrijving
LED PNL IND RED CLR 10MM QUICK
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Led Paneelindicator Rood Helder 1,8V 20mA Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)
EDA/CAD-modellen
PVL16FLS11 Modellen
Categorie
Spanning
1,8V
Stroom
20mA
Afmetingen paneeluitsparing
0,64" (16,26mm)
Grootte lens
10,00mm dia
Rond met platte top
Kleur lamp
Rood
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,110" (2,8mm)