RA1113112R
RA1113112R
Additional Requirements for Selecting a Switch
RA1113112R
Productnummer DigiKey
EG5619-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RA1113112R
Beschrijving
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tuimelschakelaars SPST 10A (AC) 125 V Paneelmontage, kliksysteem
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RA1113112R Modellen
Categorie
Type actuator
Hol (gekromd)
Fabr.
Kleur - actuator/dop
Zwart
Serie
Markering actuator
O I
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,187" (4,7mm)
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 19,40mm x 13,10mm
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 55°C
Circuit
Goedkeuringsinstantie
cULus
Schakelfunctie
Elektrische levensduur
10.000 cycli
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Nominale spanning - AC
125 V