RB141C1100-224
RB141C1100-224
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB141C1100-224
Productnummer DigiKey
EG5635-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB141C1100-224
Beschrijving
SWITCH ROCKER SPST 15A 125V
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tuimelschakelaars SPST 15A (AC) 125 V Paneelmontage, kliksysteem
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
RB141C1100-224 Modellen
Categorie
Kleur - actuator/dop
Zwart
Fabr.
Markering actuator
Geen markering
Serie
Type, kleur verlichting
Gloeilamp, amber
Verpakking
Bulk
Spanning verlichting (nominaal)
12 VDC
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 30,00mm x 11,00mm
Circuit
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 65°C
Schakelfunctie
Goedkeuringsinstantie
cULus
Nominale stroom (A)
Elektrische levensduur
10.000 cycli
Nominale spanning - AC
125 V