RB145E1100
RB145E1100
Additional Requirements for Selecting a Switch
RB145E1100
Productnummer DigiKey
EG4748-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB145E1100
Beschrijving
SWITCH ROCKER SPDT 16A 125V
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tuimelschakelaars SPDT 16A (AC) 125 V Paneelmontage, kliksysteem
EDA/CAD-modellen
RB145E1100 Modellen
Categorie
Type actuator
Hol (gekromd)
Fabr.
Kleur - actuator/dop
Zwart
Serie
Markering actuator
Geen markering
Verpakking
Bulk
Stijl aansluiting
Snelkoppeling - 0,250" (6,3mm)
Status onderdeel
Actief
Afmetingen paneeluitsparing
Rechthoekig - 30,00mm x 11,00mm
Type montage
Paneelmontage, kliksysteem
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 65°C
Circuit
Goedkeuringsinstantie
cULus
Schakelfunctie
Elektrische levensduur
10.000 cycli
Nominale stroom (A)
Basisproductnummer
Nominale spanning - AC
125 V