TL3340AF160QG
TL3340AF160QG
What Switch do You Need?
TL3340AF160QG
Productnummer DigiKey
EG4627TR-ND - Tape & Reel (TR)
EG4627CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4627DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL3340AF160QG
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Zijaangedreven Opbouwmontage, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TL3340AF160QG Modellen
Categorie
Oriëntatie actuator
Zijaangedreven
Fabr.
Stijl aansluiting
Gullwing
Serie
Omtrek
4,00mm x 3,30mm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verlichting
Niet-verlicht
Status onderdeel
Actief
Bedieningskracht
160gf
Circuit
SPST-NO
Bedrijfstemperatuur
-35°C ~ 85°C
Schakelfunctie
Off-Mom
Materiaal actuator
Polyftalamide (PPA)
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,20mm
Type actuator
Standard
Mechanische levensduur
100.000 cycli
Type montage
Basisproductnummer
Lengte actuator, rechte hoek
3,40mm