TL4100AF120QG
Productnummer DigiKey
EG4963TR-ND - Tape & Reel (TR)
EG4963CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4963DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL4100AF120QG
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Tactiele schakelaars SPST-NO Zijaangedreven Randmontage, rechte hoek
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TL4100AF120QG Modellen
Categorie
Lengte actuator, rechte hoek
2,00mm
Fabr.
Oriëntatie actuator
Zijaangedreven
Serie
Stijl aansluiting
Gullwing
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Omtrek
6,20mm x 2,50mm
Status onderdeel
Actief
Verlichting
Niet-verlicht
Circuit
SPST-NO
Bedieningskracht
120gf
Schakelfunctie
Off-Mom
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,15mm