TL6120DF160QG
TL6120DF160QG
What Switch do You Need?
TL6120DF160QG
Productnummer DigiKey
141-TL6120DF160QGTR-ND - Tape & Reel (TR)
141-TL6120DF160QGCT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TL6120DF160QG
Beschrijving
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
EDA/CAD-modellen
TL6120DF160QG Modellen
Omtrek
7,40mm x 7,40mm
Bedieningskracht
160gf
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
Contactclassificatie bij spanning
0,05A @ 12 VDC
Travel schakelaar
0,50mm
Mechanische levensduur
1000000 cycli
Hoogte actuator naast PCB, verticaal
10,00mm