TS20100F070S
TS20100F070S
How Many Poles do you need?
TS20100F070S
Productnummer DigiKey
EG4686TR-ND - Tape & Reel (TR)
EG4686CT-ND - Cut Tape (CT)
EG4686DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
TS20100F070S
Beschrijving
SWITCH SNP ACT SPST-NO 0.1A 125V
Standaard levertijd fabrikant
14 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Schakelaar SPST-NO Opbouwmontage
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
TS20100F070S Modellen
Categorie
Type actuator
Rond (penplunjer)
Fabrikant
E-Switch
Type montage
Opbouwmontage
Serie
Stijl aansluiting
Lip SMD (SMT)
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedieningskracht
70gf
Status onderdeel
Actief
Bedieningspositie
0,130" (3,3mm)
Circuit
SPST-NO
Pretravel
0,008" (0,2mm)
Schakelfunctie
Off-Mom
Mechanische levensduur
3.000.000 cycli
Nominale stroom (A)
100mA (AC/DC)
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 85°C
Nominale spanning - AC
125 V
Basisproductnummer
Nominale spanning - DC
48 V