9154873P0118 is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Ease Electronics
Op voorraad: 1.517
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Ease Electronics
Op voorraad: 1.432
Gegevensblad
Tensility International Corp
Op voorraad: 246
SparkFun Electronics
Nieuw bij DigiKey
Kabel compleet 2,1mm bi.dia., 5,5mm bu.dia. Stekkerbus naar stekker Rond 3.00' (915.00mm)
9154873P0118
Productnummer DigiKey
4627-9154873P0118-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
9154873P0118
Beschrijving
CBL ASSY 2.1MM JACK-PLUG 3' BLK
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stijl
Stekkerbus naar stekker
Fabrikant
Lengte
3.00' (915.00mm)
Serie
Kabeltype
Rond
Verpakking
Zak
Afscherming
Niet afgeschermd
Status onderdeel
Actief
Gebruik
Adapter, uitbreiding
Type aansluiting
2,1mm bi.dia., 5,5mm bu.dia.