1025HC30-RTR
Productnummer DigiKey
283-4680-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-4680-1-ND - Cut Tape (CT)
283-4680-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1025HC30-RTR
Beschrijving
FUSE BRD MT 30A 250VAC 72VDC SMD
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
30 A 250 V AC 72 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 2-SMD, vierkante eindblok
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Breekvermogen bij nominale spanning
100 A AC, 500 A DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
112.0
Type montage
Opbouwmontage
Goedkeuringsinstantie
cURus, PSE
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,124" dia x 0,394" L (3,15mm x 10,00mm)
Nominale spanning - AC
250 V
DC koude weerstand
0.0017 Ohms