1245HC100-RTR
Productnummer DigiKey
283-1245HC100-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-1245HC100-RTRCT-ND - Cut Tape (CT)
283-1245HC100-RTRDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
1245HC100-RTR
Beschrijving
FUSE BRD MT 100A 125VAC 72VDC
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 A 125 V AC 72 V DC-zekering Printplaatmontage (exclusief patroonstijl) Opbouwmontage 2-SMD, vierkante eindblok
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
1245HC100-RTR Modellen
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Breekvermogen bij nominale spanning
500AAC, 1kA DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
5000.0
Type montage
Opbouwmontage
Goedkeuringsinstantie
cURus, UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,484" L x 0,177" B x 0,177" H (12,30mm x 4,50mm x 4,50mm)
Nominale spanning - AC
125 V