B1010-2R5155-R
Productnummer DigiKey
283-2779-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
B1010-2R5155-R
Beschrijving
CAP 1.5F -20% +80% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1.5 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 300mOhm @ 1kHz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
1.5 F
Grootte / afmetingen
0,413" dia (10,50mm)
Tolerantie
-20%, +80%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,583" (14,80mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
300mOhm @ 1kHz