BK-ADC-12-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
12 A 500 V AC 500 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
BK-ADC-12-R
Productnummer DigiKey
283-BK-ADC-12-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-ADC-12-R
Beschrijving
FUSE CERM 12A 500VAC 500VDC 3AB
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Breekvermogen bij nominale spanning
30kAAC, 20kA DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
120.0
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
cURus, UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,252" dia x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.0123 Ohms