BK-ADC-15-R
Productnummer DigiKey
283-BK-ADC-15-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-ADC-15-R
Beschrijving
FUSE CERM 15A 500VAC 500VDC 3AB
Gedetailleerde beschrijving
15 A 500 V AC 500 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Smelten I²t
50.0
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,252" dia x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.008 Ohms