BK-ADC-20-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Similar
Eaton - Bussmann Electrical Division
Op voorraad: 0
Gegevensblad
Similar
Op voorraad: 0
Gegevensblad
20 A 500 V AC 500 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
BK-ADC-20-R
Productnummer DigiKey
283-BK-ADC-20-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-ADC-20-R
Beschrijving
FUSE CERM 20A 500VAC 500VDC 3AB
Gedetailleerde beschrijving
Smelten I²t
88.0
Bedrijfstemperatuur
-50°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,252" dia x 1,252" L (6,40mm x 31,80mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.0055 Ohms