BK/AGC-15-R
Productnummer DigiKey
283-2625-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/AGC-15-R
Beschrijving
FUSE GLASS 15A 32VAC 3AB 3AG
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
15 A 32 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Antwoordtijd
Snel blazen
Fabr.
Verpakking / doos
Serie
Breekvermogen bij nominale spanning
1kA
Verpakking
Bulk
Smelten I²t
807.75
Status onderdeel
Actief
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Type montage
Houder vereist
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.005 Ohms
Nominale spanning - AC
32 V