BK/AGC-25-R
Productnummer DigiKey
283-2868-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/AGC-25-R
Beschrijving
FUSE GLASS 25A 32VAC 3AB 3AG
Gedetailleerde beschrijving
25 A 32 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Breekvermogen bij nominale spanning
1kA
Smelten I²t
3875.0
Goedkeuringsinstantie
CSA, UL
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0027 Ohms
Nominale spanning - AC
32 V