BK/GBB-20-R
Productnummer DigiKey
283-3183-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GBB-20-R
Beschrijving
FUSE CERM 20A 250VAC 125VDC 3AB
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
20 A 250 V AC 125 V DC-zekering Patroon, keramisch Houder vereist 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Nominale spanning - DC
Serie
Antwoordtijd
Snel blazen
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Breekvermogen bij nominale spanning
200AAC, 10kA DC
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CSA, UR
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,250" dia x 1,250" L (6,35mm x 31,75mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.0033 Ohms