BK/GMA-125-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 18
Gegevensblad
Direct
Littelfuse Inc.
Op voorraad: 2.262
Gegevensblad
Op voorraad: 0
Similar
125 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Eaton Electronics Overcurrent Protection Fuse Portfolio
BK/GMA-125-R
Productnummer DigiKey
283-2883-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GMA-125-R
Beschrijving
FUSE GLASS 125MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Smelten I²t
0.0024
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
4.895 Ohms