BK/GMA-63-R
Productnummer DigiKey
283-3031-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GMA-63-R
Beschrijving
FUSE GLASS 63MA 250VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
63 mA 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Breekvermogen bij nominale spanning
35A
Smelten I²t
2.4E-4
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
15.75 Ohms