BK/GMD-1.5-R
Productnummer DigiKey
283-2914-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK/GMD-1.5-R
Beschrijving
FUSE GLASS 1.5A 250VAC 5X20MM
Gedetailleerde beschrijving
1.5 A 250 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
250 V
Fabr.
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Breekvermogen bij nominale spanning
100A
Smelten I²t
25.0
Goedkeuringsinstantie
CSA, PSE/JET, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.158 Ohms