BK-MDP-V-10-R
Productnummer DigiKey
283-BK-MDP-V-10-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK-MDP-V-10-R
Beschrijving
FUSE CERAMIC 10A 500VAC/250VDC
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 A 500 V AC 250 V DC-zekering Patroon, keramisch Through-hole 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4" (axiaal)
Categorie
Nominale spanning - DC
Fabr.
Antwoordtijd
Langzaam blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Box
Breekvermogen bij nominale spanning
1,5kA AC, 2kA DC
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
250.0
Type montage
Through-hole
Goedkeuringsinstantie
UL
Type zekering
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Nominale stroom (A)
Grootte / afmetingen
0,275" dia x 1,288" L (6,99mm x 32,72mm)
Nominale spanning - AC
500 V
DC koude weerstand
0.0115 Ohms