BK1/GMA-10-R
Productnummer DigiKey
283-3278-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
BK1/GMA-10-R
Beschrijving
FUSE GLASS 10A 125VAC 5X20MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 A 125 V AC DC-zekering Patroon, glas Houder vereist 5mm x 20mm
Categorie
Nominale spanning - AC
125 V
Fabr.
Antwoordtijd
Snel blazen
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Zak
Breekvermogen bij nominale spanning
200A
Status onderdeel
Actief
Smelten I²t
280.0
Type montage
Houder vereist
Goedkeuringsinstantie
CSA, PSE, UL
Type zekering
Grootte / afmetingen
0,205" dia x 0,787" L (5,20mm x 20,00mm)
Nominale stroom (A)
DC koude weerstand
0.006 Ohms