DRA124-100-R
Productnummer DigiKey
283-3548-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3548-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3548-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA124-100-R
Beschrijving
FIXED IND 10UH 3.67A 31 MOHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 3.67 A 31mOhm Niet-standaard
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
DRA124-100-R Modellen
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
31mOhm
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Type
Draadgewonden
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,177" (4,50mm)
Stroom - verzadiging
6,16A