DRA125-100-R
Productnummer DigiKey
283-DRA125-100-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRA125-100-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRA125-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA125-100-R
Beschrijving
FIXED IND 10UH 5.57A 17 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
10 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 5.57 A 17mOhm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
DRA125-100-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
17mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Stroom - verzadiging
7,22A