DRA125-101-R
Productnummer DigiKey
283-DRA125-101-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRA125-101-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRA125-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA125-101-R
Beschrijving
FIXED IND 100UH 1.745A 178 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 1.745 A 178mOhm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
DRA125-101-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
178mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Stroom - verzadiging
2,213A