DRA125-102-R
Productnummer DigiKey
283-3568-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3568-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3568-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA125-102-R
Beschrijving
FIXED IND 1MH 552MA 1.78 OHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
1 mH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 552 mA 1,78Ohm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
DRA125-102-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
1,78Ohm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,236" (6,00mm)
Stroom - verzadiging
695mA