DRA73-101-R
Productnummer DigiKey
283-DRA73-101-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRA73-101-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRA73-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA73-101-R
Beschrijving
FIXED IND 100UH 682MA 609 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 682 mA 609mOhm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
DRA73-101-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
609mOhm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,140" (3,55mm)
Stroom - verzadiging
763mA