DRA73-102-R
Productnummer DigiKey
283-3606-2-ND - Tape & Reel (TR)
283-3606-1-ND - Cut Tape (CT)
283-3606-6-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRA73-102-R
Beschrijving
FIXED IND 1MH 235MA 5.15 OHM SMD
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
1 mH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 235 mA 5,15Ohm Niet-standaard
EDA/CAD-modellen
DRA73-102-R Modellen
DC-weerstand (DCR)
5,15Ohm
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,140" (3,55mm)
Stroom - verzadiging
239mA