DRA74-102-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DRA74-102-R |
Beschrijving | FIXED IND 1MH 260MA 4.19 OHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 1 mH Afgeschermd Draadgewonden Inductor 260 mA 4,19Ohm Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | DRA74-102-R Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 4,19Ohm |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 165°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Draadgewonden | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,299" L x 0,299" B (7,60mm x 7,60mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,171" (4,35mm) |
Stroom - verzadiging 292mA |