DRAP124-101-R
Productnummer DigiKey
283-DRAP124-101-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRAP124-101-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRAP124-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRAP124-101-R
Beschrijving
FIXED IND 100UH 1.2A 355 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Inductor 1.2 A 355mOhm max. Niet-standaard
DC-weerstand (DCR)
355mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,181" (4,60mm)
Stroom - verzadiging
2A