DRAP125-100-R | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | DRAP125-100-R |
Beschrijving | FIXED IND 10UH 5.57A 21 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 20 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 10 µH Afgeschermd Inductor 5.57 A 21mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 21mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 165°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Materiaal - kern | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,240" (6,10mm) |
Stroom - verzadiging 7,22A |