DRAP125-101-R
Productnummer DigiKey
283-DRAP125-101-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRAP125-101-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRAP125-101-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRAP125-101-R
Beschrijving
FIXED IND 100UH 1.75A 214 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Inductor 1.75 A 214mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Afscherming
Afgeschermd
Fabr.
DC-weerstand (DCR)
214mOhm max.
Serie
Klasse
AEC-Q200
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Status onderdeel
Actief
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Stroom - verzadiging
2,21A