DRAP125-220-R
Productnummer DigiKey
283-DRAP125-220-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRAP125-220-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRAP125-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRAP125-220-R
Beschrijving
FIXED IND 22UH 3.95A 42 MOHM SMD
Gedetailleerde beschrijving
22 µH Afgeschermd Inductor 3.95 A 42mOhm max. Niet-standaard
DC-weerstand (DCR)
42mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Stroom - verzadiging
4,74A