DRAP127-680-R
Productnummer DigiKey
283-DRAP127-680-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
283-DRAP127-680-RCT-ND - Cut Tape (CT)
283-DRAP127-680-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
DRAP127-680-R
Beschrijving
FIXED IND 68UH 2.33A 138 MOHM
Gedetailleerde beschrijving
68 µH Afgeschermd Inductor 2.33 A 138mOhm max. Niet-standaard
DC-weerstand (DCR)
138mOhm max.
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 165°C
Frequentie inductie - test
100 kHz
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,492" L x 0,492" B (12,50mm x 12,50mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,319" (8,10mm)
Stroom - verzadiging
4,18A