EFPLA2AJ153B092LH
Productnummer DigiKey
283-EFPLA2AJ153B092LH-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EFPLA2AJ153B092LH
Beschrijving
CAP FILM 0.015UF 5% 2000VDC RAD
Standaard levertijd fabrikant
20 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
0.015 µF Filmcondensators 2000V (2kV) Polypropyleen (PP), gemetalliseerd Radial
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Fabr.
Type montage
Through-hole
Serie
Verpakking / doos
Verpakking
Bulk
Grootte / afmetingen
0,709" L x 0,335" B (18,00mm x 8,50mm)
Status onderdeel
Actief
Hoogte - geplaatst (max.)
0,591" (15,00mm)
Capaciteit
Aansluiting
PC-pennen
Tolerantie
±5%
Afstand geleider
0,591" (15,00mm)
Nominale spanning - DC
2000V (2kV)
Toepassingen
Automotive; hoge frequentie, schakeling; hoge puls, DV/DT
Diëlektrisch materiaal
Klasse
AEC-Q200
ESR (equivalente serieweerstand)
45 mOhms