EM256508H
EM256508H
EM256508H
Productnummer DigiKey
283-EM256508H-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EM256508H
Beschrijving
TERM BLOCK PLUG 8POS 5.08MM
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Positie Klemblok Stekker, stekkerdozen vrouwtje 0,200" (5,08mm) 180° Vrijhangend (in-lijn)
Categorie
Stroom - UL
16 A
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Spanning - UL
300 V
Serie
Draaddikte of bereik - AWG
12-26AWG
Verpakking
Bulk
Kleur
Groen
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C
Type
Stekker, stekkerdozen vrouwtje
Afwerking contact mating
Tin
Aantal posities
8
Functies
Blokkeringen (niet-draadzijde)
Posities per niveau
8
Brandbaarheidsscore materiaal
UL94 V-0
Aantal niveaus
1
Schroefgrootte
M3
Hoogte
0,200" (5,08mm)
Koppel - schroef
0,79Nm (7,0 Lb-In)
Kabelingang plug
180°
Materiaal contact
Messing
Stijl aansluiting
Schroef
Materiaal behuizing
Thermoplastic
Type montage
Vrijhangend (in-lijn)
Hoogte isolatie
0,570" (14,48mm)