HB0830-2R5605-R
Productnummer DigiKey
283-3125-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HB0830-2R5605-R
Beschrijving
CAP 6F -10% +30% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 F (EDLC) supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 100mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
6 F
Grootte / afmetingen
0,335" dia (8,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
1,220" (31,00mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm @ 100 Hz