HB1020-2R5505-R is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
CDA (Zhifengwei Technology)
Op voorraad: 115
Gegevensblad
Parametrisch equivalent
Cornell Dubilier Knowles
Op voorraad: 0
Gegevensblad
5 F (EDLC), supercondensators 2.5 V Radiaal, blik 100mOhm @ 100 Hz 1000 uur @ 70°C
How to correctly size a Supercapacitor
What is the difference between a battery and a supercapacitor?
HB1020-2R5505-R
Productnummer DigiKey
283-3124-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
HB1020-2R5505-R
Beschrijving
CAP 5F -10% +30% 2.5V T/H
Standaard levertijd fabrikant
24 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Levensduur bij temp.
1000 uur @ 70°C
Fabrikant
Eaton - Electronics Division
Aansluiting
PC-pennen
Serie
Type montage
Through-hole
Verpakking
Bulk
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,197" (5,00mm)
Capaciteit
5 F
Grootte / afmetingen
0,413" dia (10,50mm)
Tolerantie
-10%, +30%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,878" (22,30mm)
Spanning - nominaal
2.5 V
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
ESR (equivalente serieweerstand)
100mOhm @ 100 Hz